OFERTA >

 Meble sklepowe

Jesteśmy producentem mebli sklepowych na całą Polskę, a decydując się na zakup w naszej firmie, mają Państwo gwarancję, że meble sklepowe będą:

・ Dostosowane pod względem wytrzymałości do asortymentu w Państwa sklepie. Sklep spożywczy posiada inny asortyment niż sklep z częściami samochodowymi i materiał z którego powstaną meble sklepowe musi być dostosowany względem obciążenia i rozmiarów asortymentu.

・ Dostosowane pod względem kolorystyki do wymagań klienta – Służymy tutaj wiedzą i pomożemy dobrać kolory tak, aby widoczny na półkach asortyment był łatwy do zauważenia przez klientów.

Wymiary mebli sklepowych dostosujemy do powierzchni sklepu – Na naszych magazynach są dostępne od ręki meble sklepowe o standardowych rozmiarach, a indywidualny projekt powstaje po rozmowie z klientem i zapoznaniu się z jego oczekiwaniami. Postaramy się wykorzystać maksymalnie wolną powierzchnię.

Na indywidualne zamówienie wykonujemy również dodatki do mebli sklepowych np.: regały, szafy, gabloty lady i wiele innych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualny i łączymy użyteczność z elegancją, a potwierdzić to mogą firmy z całej Polski.

Rzetelność, profesjonalność i atrakcyjne ceny za meble sklepowe sprawiają, że jesteśmy liderem w tej profesji, a systematycznie rosnąca liczba klientów z polecenia jest dla nas najlepszą nagrodą. Zapraszamy do kontaktu po którym będziemy mogli przedstawić Państwu więcej szczegółowych informacji dotyczących mebli sklepowych.